Bora Bilişim Ödeme Yolları

Paypal
BDDK’nın PayPal‘a lisans vermemesi nedeniyle 6 Haziran 2016 tarihi itibariyle, PayPal ülkemizde hizmet vermeyi durdurmuştur. Hem parayı gönderenden hem de parayı alan kişilerin %100 güvenliğini sağlayan, sim kilit açma işlemi yapılmazsa ödemenizi otomatik olarak geri alabileceğiniz bu sistemi artık kullanamıyoruz.

Banka Havalesi
Ziraat Bankası IBAN: TR05 0001 0019 5263 6108 5550 05 nolu hesap numarasından Mehtap Kantar ismi ile gönderim yapabilirsiniz. Sim kilidinin açılmaması halinde ücretiniz iade edilecektir.

Sahibinden GET
Banka havalesi ile gönderim yapmaya güvenmiyorsanız, Sahibinden.com sitesine ait Güvenli E Ticaret sisteminden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız sim kilit açma işlemi için bizimle irtibata geçebilir, Sahibinden.com‘da size özel ilan açmamızı sağlayabilirsiniz. İlan açmak için gereken ücret, sim kilit açma bedeline eklenecektir. Bunun dışında Sahibinden GET komisyonu olan %9 – %12 komisyon bedeli de ilana eklenecektir. Sahibinden.com GET ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bizi Ziyaret Edebilirsiniz

Kırkkonaklar Mah. 314. Cad. No: 10/7 Çankaya – ANKARA adresinde bulunan ofisimize gelirseniz hem çayımızı içersiniz ve tanışmış oluruz hem de karşılıklı güven oluşturup ödemelerinizi nasıl yapacağınıza karar verebilirsiniz.

0
WhatsApp chat