Bora Bilişim Ödeme Yolları

Paypal
BDDK’nın PayPal‘a lisans vermemesi nedeniyle 6 Haziran 2016 tarihi itibariyle, PayPal ülkemizde hizmet vermeyi durdurmuştur. Hem parayı gönderenden hem de parayı alan kişilerin %100 güvenliğini sağlayan, sim kilit açma işlemi yapılmazsa ödemenizi otomatik olarak geri alabileceğiniz bu sistemi malesef artık kullanamıyoruz.

Banka Havalesi
Garanti BBVA TR12 0006 2001 1820 0006 6782 83 nolu IBAN numarasından Tayfun Kantar ismine gönderim yapabilirsiniz. Sim kilidinin açılmaması halinde ücretiniz iade edilecektir.

Sahibinden GET
Sahibinden.com sitesine ait Güvenli E Ticaret sisteminden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız sim kilit açma işlemi için bizimle irtibata geçebilir, Sahibinden.com‘da size özel ilan açmamızı sağlayabilirsiniz. İlan açmak için gereken ücret, sim kilit açma bedeline eklenecektir. Bunun dışında Sahibinden GET komisyonu olan %9 – %12 komisyon bedeli de ilana eklenecektir. Sahibinden.com GET ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bizi Ziyaret Edebilirsiniz
Kırkkonaklar Mah. 314. Cad. No: 10/7 Çankaya – ANKARA adresinde bulunan ofisimize gelirseniz hem çayımızı içersiniz ve tanışmış oluruz hem de karşılıklı güven oluşturup ödemelerinizi nasıl yapacağınıza karar verebilirsiniz.

0

Değişen piyasa koşulları ve dövizdeki artışlar nedeniyle fiyatlarımızı görüntüleyemiyorsunuz.
Fakat iPhone Sim Kilidi Kaldırma işlemlerimiz devam etmektedir.
Fiyatlar ve işlemler hakkında bilgi almak için bize
BURAYA TIKLAYARAK FACEBOOK SAYFAMIZDAN
ulaşabilirsiniz.