Bora Bilişim Ödeme Yolları

Paypal
BDDK’nın PayPal‘a lisans vermemesi nedeniyle 6 Haziran 2016 tarihi itibariyle, PayPal ülkemizde hizmet vermeyi durdurmuştur. Hem parayı gönderenden hem de parayı alan kişilerin %100 güvenliğini sağlayan, sim kilit açma işlemi yapılmazsa ödemenizi otomatik olarak geri alabileceğiniz bu sistemi malesef artık kullanamıyoruz.

Banka Havalesi
Garanti BBVA ve EnPara hesaplarımıza ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı Shopier altyapısı ile taksitli satış ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sahibinden GET
Sahibinden.com sitesine ait Güvenli E-Ticaret sisteminden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız sim kilit açma işlemi için bizimle irtibata geçebilir, Sahibinden.com‘da size özel ilan açmamızı sağlayabilirsiniz. İlan açmak için gereken ücret, sim kilit açma bedeline eklenecektir. Bunun dışında Sahibinden GET komisyonu olan %12 bedel de ilana eklenecektir. Sahibinden.com GET ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Sahibinden.com GET işemleri sadece 3 gün içerisinde açılabilecek işlemlerde geçerlidir. 3 günden uzun sürecek işlemlerde, Sahibinden GET sistemi (kargo dolayısıyla) çalışmamakta olup kullanılamaz.

0