1. Apple, Samsung ve Nokia modellerinin Ülke ve Operatörleri kesin olarak bilinmelidir. Yanlış seçilen ülke ve operatör nedeniyle açılamayan sim kilitlerinin ücret iadesi yoktur. Bu nedenle işlemleri satın almadan önce mutlaka Operatör Sorgulama yapınız.
  2. Ödenmemiş fatura nedeniyle reddedilen işlemler nedeniyle ücret iadesi yapılamaz. Bazı operatörlerde (ABD AT&T) işlemi başlatmadan fatura bilgisi verilememektedir. Dolayısıyla satın aldığınız işlemde operatöre borç çıkarsa ücret iadesi yapılamamaktadır.
  3. Yanında Blacklist yazan operatörlerden sadece Blacklist cihazlar açılmaktadır. Blacklist yazmayanlarda ise Blacklist cihazlar açılamaz. Blacklist hakkında detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
  4. IMEI numarasını doğru yazdığınızdan mutlaka emin olunuz. Yanlış yazılan IMEI numaralı nedeniyle açılamayan sim kilitlerinin ücret iadesi yoktur.
  5. Satın aldığınız sim kilitlerinin açılma sürelerini göz önünde bulundurunuz. Verilen süreler ortalama süreler olup daha erken ya da geç açılabilir.
  6. Ülke ve operatör doğru seçilip, IMEI numarası doğru yazıldığı halde Operatör kaynaklı sorunlardan dolayı açılamayan sim kilitlerinin ücreti iade edilir. Para transferinden kaynaklanabilecek masraflar, ücretten düşülür.
  7. Sim kilidiniz açıldığı zaman telefonla aranarak bilgilendirilirsiniz. Telefondan ulaşılamadığınız taktirde e-posta ile bilgilendirme yoluna gidilecektir. Bu nedenlerden dolayı, girmiş olduğunuz telefon numarasının ve e-posta adresinin doğruluğundan emin olunuz.
  8. Satın alma sırasında vermiş olduğunuz tüm bilgiler, KVKK esaslarına dayanarak saklanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda paylaştığınız bilgiler silinecektir. Vermiş olduğunuz bilgilerin 3. kişi veya kurumlarla asla paylaşılmayacağını, reklam vb. faaliyetler için asla kullanılmayacağını taahhüt ederiz.
  9. Yaptığınız işlemlerin herhangi bir aşamasında sorun yaşıyorsanız lütfen bizi arayın: 0543 898 84 04
0