iPhone Chimaera Sim Kilidi

 In iphone, Sim Kilidi

iPhone’un sim kilidi sorgulamalarında çıkan iPhone Chimaera Unlock Policy, herhangi bir operatör tarafından kilitlenen bir sim kilidi değildir. Sonuçlarda Chimaera yazan telefonlar, Apple Store‘lardan çalınmış cihazlardır. Apple, bu tür telefonların hiçbir şekilde kullanılamaması için Chimaera Sim Kilidi Poliçesi uygular ve telefonu JailBreak yapmadan kullanma şansınız olmaz.

iPhone telefonlarda da JailBreak işlemleri son derece risk taşımaktadır. Telefonun bir daha açılmamasına, iPhone uygulamalarının kurulamamasına, güncellemelerinin  yapılamamasına neden olabilir. Bunların dışında telefona Apple tarafından doğrulanmayan, 3. parti bir uygulama kurmak ve bu uygulamalarla JailBreak yapmak, telefonunuzda çok büyük güvenlik açığı oluşturacaktır. Kişisel bilgileriniz, banka bilgileriniz gibi birçok özel bilginiz istenmeyen kişilerin eline geçebilir. Bu nedenle iPhone’larınıza JailBreak yapmanızı önermiyoruz.

Chimaera telefonlar dünyanın her köşesine gitmektedir. Sizin de elinize bir şekilde böyle bir telefon geçmiş olabilir. Bu telefonların genellikle iPhone’umu Bul özelliği otomatik olarak açılır. Telefonunun Chimaera olduğunu fark ettiğinizde, satın aldığınız yere iade etmenizi tavsiye ediyoruz.

0
servis yok hatası