iPhone Sim Kilit Sorgulama

Yurtdışından getirdiğiniz iPhone’larınızı ülkemizde kullanmak için mutlaka pasaport kaydı yapmalısınız. Sim kilitli zannedilen cihazların birçoğu, pasaport kaydı olmadığı için kullanılamamaktadır. Bu nedenle sim kilidinden önce, telefonun pasaport kayıtlı olup olmadığını E-Devlet üzerinden sorgulamalısınız. Eğer cihazınızın kaydı varsa, ondan sonra sim kilit işlerine başlamalıyız. Aksi taktirde sim kilidini açtığımız cihazın pasaport kaydı yoksa, telefonunuz kapanacaktır.

Pasaport kaydından sonra Sim kilitli iPhone’larınızın açılabilmesi için en önemli unsur, iPhone’un ilk alındığı operatörü bilmektir. Sizin telefonu kimden aldığınızın veya nereden aldığınızın çok da önemi yoktur çünkü genellikle iPhone’lar farklı bir ülkeden satın alsanız dahi başka bir ülkenin operatörüne ait çıkabilir. O nedenle, sizin iPhone’u nereden aldığınız değil, iPhone’un ilk olarak nereden alındığı önemlidir.

Bunu öğrenmek için de Bora Bilişim’den BURAYA tıklayarak iPhone Operatör Sorgulama satın alabilirsiniz.

Sorgulamadan sonra iPhone’unuzun açılıp açılamayacağı ile ilgili detaylı bilgileri size vereceğiz. Ancak şunu belirtmek isteriz ki operatörler, gün geçtikçe sim unlock kriterlerini değiştirmekte, dövizin de yüksek olması nedeniyle talep ettikleri miktarlar ülkemizde sürekli artmaktadır.

Bora Bilişim olarak garanti ediyoruz ki, açılacağını söylediğimiz iPhone sim kilitleri açılmazsa, gönderdiğiniz ücreti iade ediyoruz!

0
amerika sprint sim unlock