Gevey Hakkında Önemli Bilgilendirme!

 In gevey, iphone, Sim Kilidi

Gevey cihazları, iPhone telefonunuzu deyim yerindeyse “kandırma” prensibiyle çalışır. Taktığınız sim kartın, sim kilitli olan operatöre ait olduğuna “inandırmaya” çalışır. Dolayısıyla gevey tarzı cihazlar, sim kilit için kalıcı ve gerçek bir çözüm olamaz. Bu cihazları kullanmak risklidir. Çünkü nihayetinde telefonunuza bir aparat takıyorsunuz. Ayrıca bu aparatı, mutlaka iPhone’unuzun modeline uygun almak zorundasınız. Aksi halde rehberinizi bile kullanamayabilirsiniz.

Gevey aparatı ile iPhone için çıkan iOS güncellemelerini de yapmak sorun olacaktır. Güncelleme yaptığınızda gevey özelliğini yitirecek ve yeni bir gevey daha almak zorunda kalacaksınız.

Gevey cihazının kullanımı ve kurulumu da zordur. Sim kartınızla birlikte sim yuvasına takmanız gereken gevey bu aparat, cihazınıza tam oturmayacaktır çünkü iPhone’ların sim kilit yuvaları, sim kilidinin sığacağı genişlikte yapılmıştır. Gevey satanların tavsiyesi, sim kilidini inceltmeye çalışmanızdır ancak bu durum sim kartınızın üzerindeki yongaya veya geveye zarar verip kullanılmaz hale getirebilir. Ayrıca gevey cihazında yaptığınız herhangi bir tahribat, cihaza verdiğiniz paranın da boşa gitmesine neden olacaktır.

Cihazı telefonunuza takmayı başardığınızda en az 11 farklı ayar yapılması gerekmektedir. Bu ayarların hatasız yapılması da şarttır. Bu ayarlamaların yapılmasının da sebebi, telefondaki sim kartın sim kilitli operatöre ait olduğu şeklinde cihazı kandırmaktır.

Tüm bu adımları sorunsuz bir şekilde yapsanız dahi, gevey satın aldığınız yere ait server’ların sürekli çalışır durumda olmaası şarttır. Eğer serverlarında herhangi bir sorun olursa ki buna elektrik kesintisi dahil, telefonunuz yeniden sim kilitli hale dönecek ve serverlar düzelene kadar telefonunuzu kullanamayacaksınız.

iPhone’unuzun sim kilidini YASAL YOLLARLA açmak dururken, neden cihazınızı riske atasınız?

Kendinizi sizi her an yarı yolda bırakacak olan aparatlardan uzak tutun, GARANTİLİ ve RİSKSİZ çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin!

Recommended Posts
0
ingitere o2 operatör logosuicloud ve sim kilidi arasındaki fark